Daily Archives: 3 grudnia 2017

Wiele wrażeń i emocji mieli w ostatni wtorek tj. 28 listopada, uczniowie klasy Ib. A wszystko to z powodu wizyty w naszej klasie ekipy telewizyjnej, która nagrywała reportaż dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bohaterem reportażu był Kacper – uczeń naszej klasy, który dzięki pomocy WOŚP może korzystać ze specjalistycznego aparatu ortopedycznego. Pozwala mu to uczęszczać do naszej szkoły i całkiem sprawnie funkcjonować wśród rówieśników. Nagrany film będzie można zobaczyć podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji TVN.

W dniu 02. 12. 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Mikołajkowych Zawodach Lekkoatletycznych.
Z naszej szkoły w zawodach wystartowali: NINA PIECUCH, JULIA MAZIARZ [ skok w dal, 2006], ZUZANNA CISŁO [ bieg na 300m, 2007], BARTOSZ PIECHOTA, MIKOŁAJ CISŁO [ bieg na 60m, 2004],PIOTR CISŁO [ bieg na 300m, 2008].

Każdy z wyżej wymienionych zawodników startował w swojej kategorii wiekowej. Powyżej przy nazwisku podano konkurencję w jakiej wystąpił zawodnik i kategorię wiekową. Continue reading