Daily Archives: 28 stycznia 2018

Przed Dniem Babci i Dziadka dzieci z grupy I i II wykonywały portrety swoich babć i dziadków.

Święta to czas miłości i prezentów, dlatego warto pamiętać, by nikomu tego nie zabrakło.
Szkolne koło wolontariatu z opiekunkami p. Katarzyną Ostrowską i p. Agnieszką Krężel oraz pedagog szkolny p. Magdalena Łącz składają podziękowania wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę dla Domu Dziecka w Skopaniu.  Akcja miała na celu wspomóc podopiecznych placówki w najbardziej potrzebne rzeczy min: środki higieniczne i chemiczne, ubrania, pościel, przybory szkolne, art.. spożywcze, zabawki oraz słodycze. Zbiórka zakończyła się 18 grudnia  ogromnym sukcesem.

Wszystkim ofiarodawcom, rodzicom, pracownikom i uczniom składamy serdeczne podziękowania za wsparcie naszej akcji. Niech nagrodą dla wszystkich będzie bezcenny uśmiech dziecka.