Daily Archives: 1 czerwca 2020

Jak co roku odbył się konkurs wokalny „Śpiewać każdy może” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1. Tym razem ze względu na zaistniałą sytuacje epidemiologiczną konkurs został przeprowadzony online. Uczniowie naszej szkoły Karolina Durak (kl. II c), Izabela Wiech (kl. II c), Kamil Adamczyk (kl. IV a), Małgorzata Hyjek (kl. V a) oraz Klaudia Durak (kl. VII b) pięknie reprezentowali naszą szkołę.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy odwagi, chęci i podjętego trudu. Opiekunem artystycznym uczniów jest p. Magdalena Łącz

W ramach innowacji pedagogicznej „Kultura języka na co dzień” dwie uczennice z klas piątych nagrały czytanie baśni i recytację wiersza. Zachęcamy uczniów klas młodszych do wysłuchania baśni „Księżniczka na ziarnku grochu”, którą czyta Maria Trzpis z klasy V a oraz obejrzenia prezentacji autorskiego wiersza o Mielcu Zuzanny Drożdż z klasy V b.

Continue reading