Daily Archives: 22 czerwca 2021

Z radością informujemy, iż uczniowie klasy Va zakończyli z sukcesem projekcie Fundacji Uniwersytet Dzieci zatytułowany: „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój?” Wraz z wychowawcą, p. Agnieszką Krężel, zrealizowali cykl lekcji w ramach godzin wychowawczych rozwijając swoją empatię, samoświadomość, a także poznając wartość i rolę różnych uczuć. Uczniowie wzięli również udział w  uniwersyteckim wykładzie Katarzyny Stoparczyk – dziennikarki radiowej i telewizyjnej: „Czy da się usłyszeć świat?” Cała klasa uhonorowana została dyplomem uniwersytetu.

Galeria

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Martyna Horeczy z klasy VI B decyzją Głównego Sądu Konkursowego otrzymała Wyróżnienie w II kategorii wiekowej w XXXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem „Mój las”. Opiekunem była pani Anna Wałek-Sitko. Martynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

Kolejna nagroda dla uczennicy naszej szkoły Hanny Rzeszut z klasy VIIa, która w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Zwyczaje i Tradycje Podkarpacia pod hasłem „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym” otrzymała wspaniałe nagrody. W konkursie wzięło udział 46 placówek z całego województwa. Nadesłano łącznie 501 prac. Jury nagrodziło 27 prac w czterech kategoriach wiekowych (przedszkola, kl. I-III, kl. IV-VI oraz klasy VII-VIII). Nagroda została wręczona Hani przez Pana Nadleśniczego Huberta Sobiczewskiego. Gratulujemy sukcesu. Pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wkład pracy i wykonanie przepięknych dzieł plastycznych.