Daily Archives: 14 października 2021

W dniu 12 października uczniowie klasy VIIc podczas zajęć z wychowawcą obchodzili Dzień Gier Planszowych. Jest to coroczne święto miłośników planszówek, obchodzone 10 października. Gry planszowe są doskonałą alternatywą dla telewizji, komputera czy smartfona, a równie interesującą i ciekawą, co wymienione gadżety. Zapewniają dobrą zabawę, a także pozwalają wczuć się w nieznane dotąd role.

Uczniowie mieli okazję zagrać w swoje ulubione gry planszowe. Według nich warto grać w gry planszowe, ponieważ jest to dobry sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, rozwijają umysł i wyobraźnię, a także uczą grać fair play. Wydarzenie to było świetną rozrywką i elementem integracyjnym całej klasy.

GALERIA

W dniu 30 września z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy VII c pod opieką pani Katarzyny Pluty oraz pani Anny Jędrzejowskiej wybrali się do kręgielni „Legenda”. Uczniowie bawili się wyśmienicie. Dużą frajdę sprawiało im zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. W międzyczasie posilili się pizzą i innymi smakołykami. Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Stał się  także fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i integracji.

GALERIA