18 października w SCK w Mielcu odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki i Poezji „Barwy mojej Ojczyzny” zorganizowany już po raz ósmy przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół 1893”.

Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Jakobus (VII b) i Oliwia Cichoń (VIII a) w kategorii piosenka oraz Laura Skrzypek (VII b) i Sara Komaniecka (VIII a) w kategorii recytacje.

Miło nam poinformować, że Oliwia Cichoń zdobyła wyróżnienie w kategorii śpiew, a Kinga Jakobus Specjalna Nagrodę Prezesa Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Uczniowie przygotowali się do konkursu pod kierunkiem nauczycieli – Magdaleny Łącz i Piotra Grzesika.