„Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt nie chce się tak czuć, dlatego Fundacja Ekologiczna ARKA zachęca do dobrych uczynków. W naszym otoczeniu są inni ludzie, ale także zwierzęta, a przede wszystkim środowisko naturalne, z którego korzystają wszyscy. Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja – jednego z najpiękniejszych miesięcy w Polsce! Pomyśl z życzliwością o drugim człowieku, zwierzęciu czy otaczającej Cię przyrodzie i zrób to, co będzie dla nich gestem zrozumienia i przyjaźni. Co roku 19 dzień maja jest świętem społecznych, bezinteresownych działań.

Powyższe słowa można odczytać na stronie Fundacji Arka. W Szkole Podstawowej nr 2 Samorząd Uczniowski co roku 19 maja w sposób szczególny zachęca do realizowania dobrych uczynków. Nie inaczej było w tym roku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i zrobili coś dobrego w swoim najbliższym otoczeniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 082 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress