W dniu 08.11.2018r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IWONY KAFEL brali udział w Eliminacjach Miejskich Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Skład drużyny:

KLAUDIA DURAK, LAURA PŁOTNIKIEWICZ, NINA PIECUCH, MARTA FĄFARA, KATARZYNA DUDEK, OLIWIA HARACZ, IZABELA MICHNO, WIKTORIA POGODA, JADWIGA PARTYKA, ALICJA PARKOSZ, WIKTORIA RAJTAR.

W eliminacjach miejskich w piłce ręcznej dziewcząt rozgrywanych w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 13 spotkało się trzy drużyny z mieleckich szkół podstawowych.

Wyniki spotkań Naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 8[ 7:2],

2 mecz: SP 13 – SP 2[ 2:3].

Nasza drużyna zajęła I miejsce w turnieju i awansowała do finału miejskiego, gdzie niebawem spotka się z pozostałymi najlepszymi drużynami z mieleckich szkół. Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki, a na szczególne wyróżnienie – dziewczęta, które rzuciły najwięcej bramek, czyli WIKTORIA RAJTAR, LAURA PŁOTNIKIEWICZ, ALICJA PARKOSZ, IZABELA MICHNO.