Miło nam poinformować, iż prowadzony w ubiegłym roku szkolnym międzynarodowy projekt eTwinning pt. „All About Music”, którego koordynatorem była pani Katarzyna Pluta, otrzymał Krajową Odznakę Jakośći – eTwinning Quality Label.  Jest to już trzecia odznaka dla naszej szkoły.

1

W tym roku szkolnym zaczynamy prace nad czterema nowymi projektami eTwinning, w których będą brać udział uczniowie z klasy IIIb, IVa, Vb, VIb, VIIc, VIIIc oraz VIIIb. Poprzez różnorodne zadania projektowe uczniowie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności z języka angielskiego, nawiązać nowe międzynarodowe przyjaźnie, rozwinąć swoją kreatywność i twórcze myślenie. Naszymi partnerami będą szkoły z Hiszpanii, Islandii oraz Francji.
2