W dniu 11 lutego 2020 roku w Maliniu odbyły się Finały Powiatowe Igrzysk Dzieci w Koszykówce. Naszą szkołę reprezentowały uczennice i uczniowie z klas piątych i szóstych, pod opieką p. I.Kafel i p. M.Basiaka.

Dziewczęta w składzie:  Alicja Parkosz, Oliwia Haracz, Weronika Madej, Karolina Trzpis, Marta Fąfara, Gabriela Inczewska, Nina Chmielowiec, Katarzyna Kapinos, Oliwia Rzemińska, Magdalena Sarama, Katarzyna Gajek, zajęły I miejsce pokonując drużyny z SP Gawłuszowice i SP Przecław i awansowały do rozgrywek rejonowych.

Chłopcy w składzie: Michał Krężel, Jan Gąska, Maksymilian Ząbek, Wiktor Wójtowicz, Michał Dydo, Piotr Piechota, Mateusz Sarama, Wojciech Wiech, Dominik Ziółko, Jakub Surdej, Michał Wójcik, zajęli II miejsce wygrywając z SP Przecław i przegrywając z SP Malinie.

Nasi uczniowie zostawili całe serce na boisku i pokazali siłę charakteru, walcząc do ostatniego gwizdka. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *