W dniu 22.02.2020r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL” Mini Liga dla klas IV-VI.

Skład drużyny: MATEUSZ SARAMA, DOMINIK ZIÓŁKO, MICHAŁ WÓJCIK, WIKTOR WÓJTOWICZ, MAKSYMILIAN ZĄBEK, WOJCIECH WIECH, HUBERT ŻELAZKO, JAN GĄSKA, KRZYSZTOF SMOLIŃSKI, MICHAŁ KRĘŻEL.

W Turnieju brali udział chłopcy z klas IV – VI. Nasza szkoła znalazła się w grupie „B”, w której graliśmy z SP11, SP12, SP9 i SP3.  Wyniki meczów pokazał, że młodzi szczypiorniści z naszej szkoły wcale nie odbiegają umiejętnościami od innych drużyn, a ich zaangażowanie i chęć walki do końca skutkują wygraniem meczu.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 12 – SP 2 [ 2:19],

2 mecz: SP 11 – SP 2 [12:7],

3 mecz: SP 2 – SP 9 [21:1],

4 mecz: SP 2 – SP 3 [11:7]

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zajęła II miejsce w rozgrywkach.