W dniu 10.12.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL” Mini Liga dla klas VI.

Skład drużyny: LAURA PŁOTNIKIEWICZ, BARTŁOMIEJ GIERA, KAROL OCHAB, JAKUB KAPINOS, KONRAD OGÓREK, MICHAŁ KRĘŻEL [KL. VI], WIKTOR WÓJTOWICZ, MICHAŁ DYDO, WOJCIECH WIECH, MAKSYMILIAN ZĄBEK, KAROL KAPINOS, JAN GĄSKA, MATEUSZ SARAMA [KL.V].

Drugie spotkanie „HANDBALL” Mini Ligi dla klas VI rozegrano również w SP11. Turniej, na którym spotkały się wszystkie mieleckie szkoły przeprowadzono systemem „każdy z każdym” .

Podsumowując dwa spotkania z „handballem” dla klas VI, nasza drużyna zajęła dobre V miejsce.