W dniu 30.11.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turnieju Piłki Ręcznej „HANDBALL” Mini Liga dla klas IV-V.

Skład drużyny:
MICHAŁ DYDO, MATEUSZ SARAMA, MICHAŁ KRĘŻEL, MICHAŁ WÓJCIK, WIKTOR WÓJTOWICZ, JAKUB SURDEJ, MAKSYMILIAN ZĄBEK, WOJCIECH WIECH, JAN GĄSKA, KAROL KAPINOS, KRZYSZTOF SMOLIŃSKI.

W drugim turnieju dla dzieci z klas IV – V spotkały się reprezentacje ośmiu mieleckich szkół – SP11, SP2, SP6, SP1, SP8, SP3, SP12, SP7. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna z zaliczonym meczem z poprzedniego spotkania z SP 11 (niestety przegranym 6:15) rozegrała sześć meczów, a ich wyniki przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 7 [ 18:1],

2 mecz: SP 2 – SP 3 [ 9:6],

3 mecz: SP 12 – SP 2 [ 1:17],

4 mecz: SP 8 – SP 2 [ 3:13],

5 mecz: SP 6 – SP 2 [ 9:7],

6 mecz: SP 1 – SP 2 [ 6:12].

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zasługuje na duże brawa i gratulacje, ponieważ przegrywając tylko trzy mecze spisała się bardzo dobrze i zajęła III miejsce w turnieju.