W dniu 16 listopada 2018 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego (pod opieką p. Katarzyny Ostrowskiej i p. Agnieszki Krężel) odbył się koncert niepodległościowy będący w naszej szkole uwieńczeniem obchodów 100-lecia Niepodległości. Swoją obecnością zaszczycił nas zespół Ignis Dei działający przy parafii p.w. Św. Mateusza w Mielcu, którego założycielem i opiekunem jest ks. Kamil Kopyt.

Uczniowie klas IV-VIII mieli przyjemność wysłuchać pięknych utworów o charakterze patriotycznym i lepiej poznać dzięki nim drogę Polski do wolności. Podniosły charakter występu zachęcił młodzież naszej szkoły do wspólnego śpiewania znanych wszystkim pieśni patriotycznych.

Z całego serca dziękujemy księdzu Kamilowi Kopyt oraz zespołowi Ignis Dei za wspaniały i pouczający występ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *