W dniu 18.09.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: MAJA WĘGRZYN, ZUZANNA DUDEK, MARTYNA DUL[ bieg na 100m], KINGA JAKOBUS [ rzut dyskiem ].

Chłopcy wystąpili w składzie: MIKOŁAJ CISŁO, KACPER NOWOROLNIK, BARTOSZ PIECHOTA, [ bieg na 100m],  ŁUKASZ SŁĄBA[ bieg na 1000m].

Najlepszy wynik ze wszystkich dziewcząt z naszej szkoły uzyskała: KINGA JAKOBUS, która w rzucie dyskiem uzyskała wynik 18.86, który w ogólnej punktacji  dał bardzo dobre II miejsce.

Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się BARTOSZ PIECHOTA, który  w biegu na 100m w swojej serii zajął I miejsce. Niestety nie awansował do biegu finałowego.