W dniu 17.09.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IWONY KAFEL brali udział w Powiatowych Indywidualnych Igrzyskach Dzieci w Lekkoatletyce.

        Dziewczęta wystąpiły w składzie: OLIWIA KRÓL, JULIA GIEC, NIKOLA SOJA [ skok w dal], NINA PIECUCH, KATARZYNA DUDEK ZUZANNA CISŁO, IZABELA MICHNO [ bieg na 60m], WIKTORIA RAJTAR, , JULIA MAZIARZ [ bieg na 600m], ALICJA PARKOSZ [ rzut piłeczką palantową].

Chłopcy wystąpili w składzie: PIOTR CISŁO[ bieg na 1000m], MAKSYMILIAN ZĄBEK, NIKODEM DZIEKAN [ skok w dal], BARTŁOMIEJ GIERA [ bieg na 60m], MAKSYMILIAN KĘTRZYŃSKI, WIKTOR WÓJTOWICZ, KONRAD OGÓREK, MICHAŁ KRĘŻEL [ rzut piłeczką palantową].

Najlepszy wynik ze wszystkich dziewcząt z naszej szkoły uzyskała: IZABELA MICHNO, która w biegu na 60m znalazła się w ścisłym finale i zajęła w nim bardzo dobre III miejsce.

Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się WIKTOR WÓJTOWICZ, który w rzucie piłeczką palantową z wynikiem 47m zajął III miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *