Nasza szkoła po raz ósmy przystąpiła do  Programu Insta.Ling dla Szkół. Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Szkolnymi administratorami są p. Monika Dydo i p. Aneta Hyjek.

Dzięki systematycznej pracy nad słownictwem i ortografią nasi uczniowie uzyskują bardzo dobre wyniki nauczania oraz odnoszą liczne sukcesy w konkursach.

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w programie i utrwalania słownictwa w ten nowoczesny i atrakcyjny sposób.