W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła po raz dziesiąty przystępuje do  Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego.

Insta.Ling jest:

• systemem do nauki nowych słówek
  • systemem do utrwalania słówek
  • systemem do kontroli systematyczności pracy ucznia
  • systemem do śledzenia postępów ucznia

Program Insta.Ling dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do strony WWW w ramach programu szkolnego.

Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

Szkolnymi administratorami są p. Monika Dydo i p. Aneta Hyjek.

Dzięki systematycznej pracy nad słownictwem i ortografią nasi uczniowie uzyskują bardzo dobre wyniki nauczania oraz odnoszą liczne sukcesy w konkursach.

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w programie i utrwalania słownictwa w ten nowoczesny i atrakcyjny sposób.