W dniu 29.09.2018r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział jako kibice w meczu o Mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej pomiędzy SPR Stal Mielec a ZAGŁĘBIEM LUBIN.

W kibicowaniu wzięli udział: BARTŁOMIEJ GIERA, MATEUSZ SARAMA, MICHAŁ KRĘŻEL, KONRAD OGÓREK, KAROL OCHAB, MICHAŁ DYDO, SEBASTIAN LOREK, LAURA PŁOTNIKIEWICZ, WIKTORIA POGODA .
Wejście na mecz pomógł zorganizować były zawodnik Stali, a obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w SP2 Marcin Basiak.
Zorganizowane wyjście na widowisko sportowe pod opieką nauczyciela miało na celu nie tylko kibicowanie w duchu fair play, ale również wywołanie pozytywnych emocji, integrację młodzieży i szersze poznawanie przepisów gry w piłkę ręczną.
Pierwsze spotkanie młodzieży z prawdziwą, zawodową piłką ręczną i kibicowanie ulubionej drużynie – Stali Mielec miało pozytywny skutek na boisku w postaci wygranego przez mielczan spotkania 27:24 (12:9).
Nasz doping zaowocował, a kibicowanie tak bardzo spodobało się uczniom, że już są w planie kolejne wyjścia na imprezy sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *