W dniu 30.10.2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA kibicowali podczas meczu piłki nożnej 1/16 Totolotek Pucharu Polski pomiędzy FKS Stal Mielec a Pogoń Szczecin.

W kibicowaniu wzięli udział: WOJCIECH WIECH, JAN GĄSKA, KACPER STĘPIEŃ, KAMIL JACHYRA, ALICJA PARKOSZ.

Pierwsze w tym roku szkolnym zorganizowane wejście na widowisko sportowe (pod opieka nauczyciela) w sezonie 2019/20 miało na celu przede wszystkim kibicowanie w duchu fair play, jak również wywołanie pozytywnych emocji, integracje młodzieży i dobrą zabawę w czasie wolnym.

Pomimo jesiennej aury kibicowanie ulubionemu zespołowi FKS Stal Mielec przyniosło sporo emocji. Gorąca atmosfera na boisku i na trybunach przyniosła nieoczekiwany rezultat, ponieważ nasz zespół wygrał mecz 2:0, tym samym pokonując zespół z Ekstraklasy awansował do 1/8 Pucharu Polski.

Spotkanie na stadionie i kibicowanie bardzo się spodobało uczniom. Kiedy nasz zespół pozna rywala i termin kolejnego spotkania pucharowego, to na pewno będziemy się starali pomóc kibicowaniem w kolejnej wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *