Z okazji Dnia Samorządności Samorząd Uczniowski przeprowadził wśród uczniów konkurs pod hasłem „Kocham Cię, Szkoło! – Moja Szkoła w Minecraft”.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV-VIII. Ich zadaniem było utworzenie modelu szkoły (lub jej fragmentu) w grze Minecraft (ewentualnie BlockStarPlanet) i nagranie filmu.

Uczniowie przystąpili do zadań w dwóch kategoriach:

1. Indywidualnie, tworząc fragment szkoły (np. salę lekcyjną, bibliotekę, salę gimnastyczną);
  2. Grupowo (w grupach do 4 osób), konstruując całą szkołę
    (z zewnątrz i w środku).

W ocenie pracy pod uwagę brano precyzja w odwzorowaniu szkoły oraz kreatywność.

10 maja 2021 r. Komisja konkursowa , w składzie: p. Katarzyna Ostrowska, p. Agnieszka Krężel, p. Łukasz Baran ogłosiła wyniki konkursu „Kocham Cię, Szkoło! – Moja Szkoła w Minecraft”:

1. Kategoria prac indywidualnych:

1-wsze miejsce- Łukasz Hyjek

2-gie miejsce – Julia Flisek

3-cie miejsce –  Julia Wojtaszek

1. Kategoria prac grupowych:

1-wsze miejsce- Natalia Niedbała i Helena Hajec

2-gie miejsce – Janek Czyrnek i Patryk Chmura

3-cie miejsce –  Kamil Adamczyk, Jakub Baran i Igor Żurawski

Specjalne wyróżnienie za ilość włożonej pracy, kreatywność oraz przedstawienie wymarzonej szkoły przyznano Annie Węgrzyn.