W dniu 08. 11. 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w ½ Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: ALEKSANDRA DZIAŁOWSKA [kapitan], ELIZA KRUŻEL, MARTYNA KRAWCZYK, KATARZYNA MIODUNKA, CELINA DUSZKIEWICZ, KLAUDIA KAPINOS, MARTYNA DUL, ZUZANNA JABŁOŃSKA, EMILIA BOROŃ.
W ½  finale powiatowym rozgrywanym na hali sportowej Gimnazjum w Przecławiu wystąpiły trzy drużyny, rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.
Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – Gimnazjum Przecław  [ 12:8], w kwartach: I.4:0, II.6:2, III. 8:2, IV. 12:8.

2 mecz: SP 2 – SP 6 [ 26:15], w kwartach: I.12:2, II.18:4, III. 18:10, IV. 26:15.

Wyżej wymieniona drużyna zajęła I miejsce w turnieju i awansowała do finału powiatowego

Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki, a najwięcej punktów zdobyła kapitan drużyny ALEKSANDRA DZIAŁOWSKA .