W dniu 10. 01. 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Eliminacjach Miejskich Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców.
 Skład drużyny: KAROL OCHAB, PIOTR BĄK, KACPER NOWOROLNIK, MICHAŁ KRĘŻEL, KONRAD OGÓREK, OLIWIER KILIAN, JAKUB TOTOŃ, KACPER NOWOROLNIK, JAKUB BASARA, WOJCIECH WIECH, BARTOSZ FURDYNA, MAKSYMILIAN ZĄBEK, EMANUEL BOICETTA, KACPER ŚWIATEK, MIKOŁAJ POGODA, JAKUB KAPINOS, NIKODEM DZIEKAN, JULIAN MADEJ, JAN GĄSKA, BARTŁOMIEJ GIERA, MAKSYMILIAN KĘTRZYŃSKI.

Wyżej wymieniona drużyna zajęła II miejsce w rozgrywkach i awansowała do finału miejskiego.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

SP 2 – SP 9 [ 10:23], SP 2 – SP 6 [ 16:14].

Na brawa i gratulacje zasłużyli wszyscy chłopcy, a najwięcej punktów zdobyli JAKUB KAPINOS i OLIWIER KILIAN.