W dniu 07.12.2017r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brały udział w Eliminacjach Miejskich Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: LAURA PŁOTNIKIEWICZ [kapitan], MARTYNA MURAS, ZOFIA KRUPNIK, KATARZYNA WĘGRZYN, NINA PIECUCH, JULIA MAZIARZ, KATARZYNA DUDEK, DOMINIKA KUŚMIERZ, JULIA CIEBIERA, JULIA ZARĘBA, MAJA WĘGRZYN ALICJA PARKOSZ, GABRIELA INCZEWSKA, KAROLINA CZAPIGA, OLIWIA KRÓL.

W eliminacjach miejskich w mini koszykówce dziewcząt rozgrywanych na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 9 wystąpiły trzy drużyny, a rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.
Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 6  [ 14:24], 2 mecz: SP 2 – SP 9 [ 6:10].  Zgodnie z powyższymi wynikami drużyna zajęła III miejsce w turnieju i nie awansowała do dalszej fazy rozgrywek.