W dniu 11.12.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Finale Miejskim Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców.

Skład drużyny: MAKSYMILIAN ZĄBEK, JAN GĄSKA, WOJCIECH WIECH, WIKTOR WÓJTOWICZ, MICHAŁ DYDO, JAKUB SURDEJ[VB]., MICHAŁ WÓJCIK, KAROL KAPINOS, MICHAŁ KRĘŻEL, ADRIAN BURCZY, JAKUB SURDEJ [VA],BŁAŻEJ CIEBIERA, PIOTR PIECHOTA.

Finał miejski w koszykówce chłopców rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3. Wystąpiły w nim cztery drużyny z mieleckich szkół podstawowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 1[ 20:10],

2 mecz: SP 2 – SP 9[ 22:14],

3 mecz: SP 2 – SP 3[ 17:7].

Zgodnie z powyższymi wynikami drużyna chłopców z naszej szkoły sprawiła ogromną niespodziankę i zajęła I miejsce w rozgrywkach, tym samym awansowała do rozgrywek powiatowych.

Na brawa i gratulacje za zaangażowanie i walkę w każdym meczu do ostatniego gwizdka zasłużyli wszyscy chłopcy, a szczególne wyróżnienie należy się dla: MAKSYMILIANA ZĄBKA, JANA GĄSKI, KAROLA KAPINOSA, MICHAŁA KRĘŻLA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *