W dniu 13.12.2019r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IWONY KAFEL brały udział w Finale Miejskim Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: MARTA FĄFARA, KAROLINA TRZPIS, OLIWIA HARACZ, ALICJA PARKOSZ, WERONIKA MADEJ, JULIA WYRAZIK, GABRIELA INCZEWSKA, NINA CHMIELOWIEC, KATARZYNA GAJEK, MAGDALENA SARAMA, OLIWIA RZEMIŃSKA, KATARZYNA KAPINOS.

W finale miejskich w mini koszykówce dziewcząt rozgrywanych na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 9 wystąpiło cztery drużyny. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, a wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 13 – SP 2 [ 0:34],

2 mecz: SP 2 – SP 3 [22:12],

3 mecz: SP 2 – SP 9 [34:6],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zajęła I miejsce w rozgrywkach mini koszykówki i awansowała do finału powiatowego.

Na brawa i gratulacje zasługują wszystkie zawodniczki, a na szczególne wyróżnienie: OLIWIA HARACZ I ALICJA PARKOSZ, które zdobyły najwięcej punktów dla naszej drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *