W dniu 25.11.2019r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IWONY KAFEL brały udział w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

Skład drużyny: LAURA PŁOTNIKIEWICZ, OLIWIA KRÓL, IZABELA MICHNO, NINA PIECUCH, OLIWIA WĘGRZYN, KAROLINA CZAPIGA, KLAUDIA DURAK.

Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Koszykówce dziewcząt rozegrano w hali sportowej ZST w Mielcu. Wystąpiły w nim najlepsze cztery zespoły z półfinałów powiatowych, a rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP Malinie [ 5:14],

2 mecz: SP 2 – SP Radomyśl Wlk [ 10:11].

3 mecz: SP 2 – SP PRZECŁAW [ 8:9],

Podsumowując powyższe wyniki, drużyna SP 2 zajęła IV miejsce w rozgrywkach.

Pomimo przegranych meczów dziewczęta wykazały ogromną wolę walki do końca każdej rozgrywki i dlatego do zajęcia miejsca na podium niewiele zabrakło.  Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki, a na wyróżnienie LAURA PŁOTNIKIEWICZ I IZABELA MICHNO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *