W dniu 15 listopada 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brały udział w Półfinale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

Skład drużyny:

KRYSTIAN SUROWIEC, BARTŁOMIEJ GIERA, PIOTR BĄK, JAKUB TOTOŃ, JAKUB BASARA, KAROL OCHAB, EMANUEL BOICETTA, KONRAD OGÓREK, MIKOŁAJ POGODA, JAKUB KAPINOS, KACPER PYZIKIEWICZ, BARTOSZ FURDYNA.

½ Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Koszykówce chłopców rozegrano w hali sportowej Gimnazjum w Maliniu. Wystąpiło w nim pięć drużyn, a rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 9 [ 7:20],

2 mecz: SP 2 – SP Tuszów Narodowy [ 8:12],

3 mecz: SP 2 – SP Gawłuszowice [ 14:4],

4 mecz: SP2 – SP Malinie [ 14: 20].

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza szkoła skończyła rozgrywki na IV miejscu.

Chłopcy wykazali się niezwykłą wolą walki i zaangażowaniem. Za to należą im się brawa.