Koszykówka – półfinał powiatowy chłopców

W dniu 29.11.2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką MARCINA BASIAKA brali udział w Półfinale  Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

Skład drużyny: WIKTOR KOZIOŁ, KONRAD HARLA, BŁAŻEJ CIEBIERA, MICHAŁ WÓJCIK, ALEX BEDNARSKI, RAFAŁ CHMURA, KACPER PARYLAK, OLIWIER WÓJCIK, MACIEJ MIKOWSKI, DOMINIK ZIÓŁKO, PIOTR PIECHOTA.

W Półfinale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Chłopców rozgrywanym na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 wystąpiło cztery drużyny, które rozegrały spotkania systemem „każdy z każdym”. Wyniki meczy naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP1 MIELEC  – SP2 MIELEC  [9:5],

2 mecz: SP2 MIELEC  – SP9 MIELEC  [4:24],

3 mecz: SP2 MIELEC  – SP3 MIELEC  [8:38],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zajęła IV miejsce w rozgrywkach i nie awansowała do kolejnego etapu rozgrywek.

Za walkę do końca i zaangażowanie na brawa zasługują wszyscy zawodnicy.