1
Miło nam poinformować, iż dwa międzynarodowe projekty eTwinning „English Through Challenges” oraz „Eye to Eye with Endangered Species”, które w tym roku szkolnym realizowane były w naszej szkole zostały odznaczone Krajową Odznaką Jakośći – eTwinning Quality Label.


2
Krajowa Odznaka Jakości jest przyznawana wybitnym projektom eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego standardu. Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do nauki, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Przygotowane przez nas projekty po spełnieniu wymogów formalnych, zostały ocenione pod kątem następujących kryteriów merytorycznych: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, wpływ podjętych działań na rozwój uczniów i warsztat pracy nauczyciela oraz korzyści, które odnieśli członkowie projektu i szkoła.

Wszystkim uczestnikom obu projektów serdecznie dziękujemy za współpracę i gratulujemy!!!
3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 595 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress