Laureaci konkursów plastycznych i z wiedzy o ruchu drogowym 2019/2020

•  Justyna Rybak ( V b ) laureat w  Wojewódzkim  Konkursie „Polska wieś za 100 lat”
  • Oliwia Król  ( VII a )  I miejsce  i  Małgorzata Hyjek ( V a )   III miejsce  w Wojewódzkim  Konkursie Plastycznym dla Dzieci  i Młodzieży „Bezpieczne wakacje 2019”
  • Karol Ochab ( VII b )   III miejsce w Powiatowym  Konkursie  „Razem Bezpiecznie na Drodze. Sprawdź Swoją Wiedzę Na 100-letnią Rocznicę Powołania Policji Państwowej”
  • Nicola Cebula (VI a )  II miejsce w  Wojewódzkim Konkursie  Plastycznym „Woda w krajobrazie rysowanym ołówkiem”
  • Hanna Rzeszut  ( VI a ) wyróżnienie w Wojewódzkim  Konkursie Literatura i Dzieci 2019  „W świecie wyobraźni”

Pozostali uczestnicy wystawy pokonkursowej tego konkursu ( z 1403 prac 124 brały udział w wystawie ) :

• Paweł Słomba ( V a ), Tymon Rzeszut ( IV a ), Oliwia Haracz ( VI a ).
  • Justyna Rybak  ( V b )    II miejsce  i  Martyna Horeczy ( V b ) wyróżnienie Wojewódzkim  Konkursie  Plastycznym  „Mój las” (we współpracy z panią Anną Wałek-Sitko)
  •  Kacper Adamczyk (VII a) wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”
  • Hanna Rzeszut ( VI a )   III miejsce w  IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dzieła Aleksandra Fredry w Malarstwie i Rysunku” (W czasie zdalnego nauczania,  zgłosiła swoją pracę na konkurs)

Serdecznie gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu wiedzy oraz rozwijania talentu plastycznego.

GRATULACJE! BRAWO!