Laureaci konkursów plastycznych

(miejskich, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich)

w roku szkolnym 2018/2019

1. Laura Płotnikiewcz kl. VI b – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie plastyczno-literackim „Autoportret” w ramach Kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”
  2. Zuzanna Jabłońska kl. VIII a – wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł 2019”
  3. Michał Krężel kl. VI b III miejsce w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej „Kolędnicy Wędrownicy”
  4. Hanna Reszut kl. V a  – wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej „Kolędnicy – Wędrownicy”
  5. Julia Ciebiera kl. VII a – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zapobieganie Pożarom”
  6. Hanna Reszut kl. V a – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym                         „Na skrzydłach wyobraźni”
  7. Aleksandra Roman kl. IV a – I miejsce w Miejskim Konkursie na zaprojektowanie gry planszowej w oparciu o serię książek „ Nela mała reporterka”
  8. Martyna Horeczy kl. IV b – wyróżnienie w Miejskim Konkursie na zaprojektowanie gry planszowej w oparciu o serię książek „ Nela mała reporterka”
  9. Dominika Skowron kl. IV c – wyróżnienie w Miejskim Konkursie na zaprojektowanie gry planszowej w oparciu o serię książek „ Nela mała reporterka”
  10. Hanna Reszut – wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Inspirowanym Twórczością Józefa Chełmońskiego – „Chełmoński wczoraj i dziś”
  11. Michał Krężel kl. VI b – zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Inspirowanego Twórczością Józefa Chełmońskiego – „Chełmoński wczoraj i dziś”
  12. Hubert Duszkiewicz kl. VI b – zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Inspirowanego Twórczością Józefa Chełmońskiego – „Chełmoński wczoraj i dziś”
  13. Sara Wieczerzak kl. VI b – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mieleckie symbole – oczami dziecka”
  14. Michał Krężel kl. VI b wyróżnienie w XIV Konkursie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Plastycznej – PLASTYKON
  15. Jakub Cisło kl. VI a – wyróżnienie w XIV Konkursie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Plastycznej – PLASTYKON
  16. Krystian Wójtowicz klasa II a – I miejsce w Międzyszkolnym Plastycznym Konkursie Ekologicznym pod hasłem „Ziemia nasza planeta”.

Laureaci w roku szkolnym 2018/2019

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Eliminacje miejskie:

Julian Madej  kl. VI a – II miejsce