Konkurs organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół 1893” w Mielcu przy współudziale Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu.

W imprezie, której patronuje mieleckie Starostwo startują dzieci i młodzież z ze szkół podstawowych i średnich z terenu Powiatu Mieleckiego. W tym roku wzięła w ni udział rekordowa ilość uczestników. Miło nam poinformować, że w tym roku laureatka w kategorii klas VII-VIII została nasza uczennica Kinga Jakobus z kl. VIII b. Opiekunem artystycznym Kingi jest p. Magdalena Łącz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

67 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress