12
15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole odbyła się audycja na temat tego święta. Samorząd uczniowski przedstawił historię powstania książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Podczas audycji wszyscy wysłuchaliśmy jej treści, a na korytarzu szkolnym oglądać można było prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów.
To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 595 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress