W dniu 08.12.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Mikołajkowych Zawodach w Lekkoatletyce.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali: ZUZANNA CISŁO [bieg na 600m] i WIKTOR WÓJTOWICZ [skok w dal], IZABELA MICHNO [bieg na 60m, skok w dal]. W zawodach startowali również KATARZYNA DUDEK I PIOTR CISŁO, ale reprezentowali Klub Stal Mielec.

Po raz drugi nasi uczniowie w jesiennych zawodach lekkoatletycznych osiągnęli bardzo dobre wyniki, a startowali w randze wojewódzkiej.
W skoku w dal chłopców wystartował WIKTOR WÓJTOWICZ, który z rezultatem 3.95 zajął III miejsce. Dziewczęta w biegu na 600m reprezentowała ZUZANNA CISŁO, która zajęła IV miejsce. W skoku w dal i biegu na 60m wystartowała IZABELA MICHNO, która w obydwu konkurencjach dobrze się zaprezentowała. W biegu na 60m uzyskała drugi czas w swojej serii, a w skoku w dal uzyskała wynik 3.06.

Wszyscy uczestnicy mikołajkowych zawodów otrzymali słodkie upominki, a zawodnicy z miejsc medalowych pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *