W dniach 19 i 20 listopada 2018 roku gościło w Naszej szkole Mobilne Planetarium.

Ta nowoczesna forma edukacji pozwoliła uczniom przenieść się w odległy świat planet i galaktyk. Filmy edukacyjne przybliżyły uczniom Wszechświat poprzez zabawę. Przy pomocy specjalnej projekcji wyświetlane filmy są bardzo efektowne i sprawiają wrażenie 3D. W trakcie oglądania filmów uczniowie zgłębili historię astronomii, dowiedzieli się, czym było nocne niebo dla starożytnych cywilizacji, a co wiemy o nim dzisiaj. Nowoczesne technologie pozwoliły przenieść się w kosmos, odwiedzić inne planety i przeżyć ekscytującą podróż, po której uczniowie poczuli wielką zachętę do dalszego zdobywania wiedzy. Seanse trwające 40 minut obejrzały klasy od I do VIII. Projekcje były dostosowane do wieku dzieci i poziomu edukacyjnego.