W dniu 8 maja 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Półfinale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców.

Skład drużyny:
MATEUSZ JANKOWSKI, KRYSTIAN SUROWIEC, PIOTR BĄK, KACPER NOWOROLNIK,  JACEK OLSZEWSKI, MICHAŁ GĄSIOR, MIKOŁAJ CISŁO, FILIP TOPÓR, KACPER PYZIKIEWICZ, JAKUB TOTOŃ, BARTOSZ ŻELASKO, GRZEGORZ PACŁAWSKI.

Półfinał Powiatowy Igrzysk Młodzieży w Piłce Nożnej chłopców rozegrano na obiekcie „Orlik” przy SP9  w Mielcu. Wystąpiły w nim cztery drużyny z mieleckich szkół, w tym jedna drużyna z klasy gimnazjalnej z SP7. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:
1 mecz: SP 2 – SP 7 [0:7],
2 mecz: SP 2 – SP 9  [1:1],
3 mecz: SP 2 – SP 1  [ 7:0]
Drużyna SP 2 zgodnie z powyższymi wynikami i uwzględniając pozostałe spotkania, zajęła II miejsce w rozgrywkach, ustępując tylko miejsca chłopcom z  klasy gimnazjalnej z SP7.
Na brawa i gratulacje zasłużyła cała drużyna, a na  szczególne wyróżnienie – bramkarz KRYSTIAN SUROWIEC oraz zdobywcy największej ilości bramek, JACEK OLSZEWSKI i FILIP TOPÓR.