W dniu 16.10.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Eliminacjach Miejskich Igrzysk Dzieci w piłce nożnej.Skład drużyny:

MAKSYMILIAN ZĄBEK, JAN GĄSKA, WOJCIECH WIECH, ZIÓŁKO DOMINIK, WIKTOR KOZIOŁ, WIKTOR WÓJTOWICZ, MICHAŁ KRĘŻEL, ŁUKASZ DZIAŁOWSKI, KAMIL HELOWICZ, MATEUSZ SARAMA.

W Eliminacjach Miejskich w piłce nożnej uczestniczyły cztery szkoły, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

SP 2 – SP 9 [ 3:0],

SP 1 – SP 2 [ 4:0],

SP 2 – SP 8 [ 3:0].

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zajęła II miejsce w turnieju i awansowała do turnieju finałowego.