W dniu 18. 11. 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Turnieju o Mistrzostwo Mielca klas III w Piłce Nożnej.
 Skład drużyny: EMIL ZIOBROŃ [kapitan], KAMIL KOWALSKI, ŁUKASZ DZIAŁOWSKI, MICHAŁ WÓJCIK, JAKUB SURDEJ, KAMIL HELOWICZ, WIKTOR KOZIOŁ, KONRAD DEREŃ, IGOR ŁUCZKIEWICZ.

W Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Mielca klas III  rozgrywanym w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 brało udział siedem drużyn z mieleckich szkół podstawowych, które rozegrały swoje mecze systemem „ każdy z każdym”. W sumie rozegrano 21 spotkań, które pozwoliły wyłonić najlepsze drużyny rundy jesiennej.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 13[ 0:0], 2 mecz: SP 2 – SP 9 [ 2:0],

3 mecz: SP 2 – SP 3 [ 0:3], 4 mecz: SP 11 – SP 2 [ 1:2],

5 mecz: SP 6 – SP 2 [ 0:3], 6 mecz: SP 1 – SP 2 [ 1:1].

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna wygrała trzy mecze, dwa zremisowała i tylko jeden przegrała co w ogólnej punktacji po rozegraniu sześciu meczy w rundzie jesiennej dało III MIEJSCE. Podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dopiero po rozegraniu drugiej rundy, wiosennej w dniu 17. 02. 2017 r.
Na brawa i gratulacje zasłużyła cała drużyna. A na  szczególne wyróżnienie zasłużyli kapitan drużyny EMIL ZIOBROŃ i bramkarz KAMIL KOWALSKI.