W dniu 09. 01. 2018 r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brały udział w ½ Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
Skład drużyny: ALEKSANDRA DZIAŁOWSKA [kapitan], ELIZA KRUŻEL, MARTYNA KRAWCZYK, KATARZYNA MIODUNKA, CELINA DUSZKIEWICZ, KLAUDIA KAPINOS, MARTYNA DUL, ZUZANNA JABŁOŃSKA, EMILIA BOROŃ.

½ finał powiatowy Igrzysk Młodzieży w Piłce Ręcznej dziewcząt był rozgrywany w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu. Wystąpiły w nim trzy drużyny, a rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 13  [ 8:6 ],
2 mecz: SP 2 – SP w Przecławiu [ 1:15],

Podsumowując powyższe wyniki drużyna SP 2 zajęła II miejsce w rozgrywkach i nie awansowała do dalszego szczebla rozgrywek.

Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki. Najwięcej bramek mimo kontuzji i braku możliwości rozegrania wszystkich spotkań zdobyła ALEKSANDRA DZIAŁOWSKA.