W dniu 16.11.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Eliminacjach Miejskich Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców.

Skład drużyny: BARTŁOMIEJ GIERA, BARTOSZ FURDYNA, MAKSYMILIAN ZĄBEK, JAN GĄSKA, JAKUB STACHOWICZ, WOJCIECH WIECH, MAKSYMILIAN KĄTRZYŃSKI, JULIAN MADEJ, KONRAD OGÓREK , EMANUEL BOICETTA, MICHAŁ KREŻEL, WIKTOR WÓJTOWICZ, MICHAŁ DYDO, KAROL KAPINOS.

W ½ finale miejskim igrzysk dzieci w piłce ręcznej nasza szkoła spotkała się z trzema zespołami, a wyniki przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 3 [ 3:0],

2 mecz: SP 11 – SP 2 [ 8:4],

3 mecz: SP 9– SP 2[ 8:1],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna zajęła III miejsce w rozgrywkach i niestety nie awansowała do finału miejskiego.