W dniu 26.10.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w Eliminacjach miejskich Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej.
Skład drużyny: PIOTR BĄK, KACPER NOWOROLNIK, MICHAŁ KRĘŻEL, KONRAD OGÓREK, EMANUEL BOICETTA, PIOTR BRODOWSKI, JAKUB KAPINOS, NIKODEM DZIEKAN, JULIAN MADEJ, ŁUKASZ SŁĄBA, JAKUB ZIOBROŃ, KRYSTIAN SUROWIEC, KAMIL KOWALSKI, MAKSYMILAN KĘTRZYŃSKI, KACPER ŚWIĄTEK, KACPER MIELNICKI.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:
SP 2 – SP 9 [ 6:5],
SP 2 – SP 6 [ 2:7],
SP 2 – SP 13 [ 1:5],
Drużyna pomimo wygrania pierwszego meczu w rozgrywkach, niestety dwa kolejne mecze przegrała i po podliczeniu zdobytych bramek i punktów nie zdołała uzyskać awansu do finału miejskiego nawet z drugiego miejsca. Mimo nie najlepszego wyniku końcowego na pochwałę za walkę do końca zasługują wszyscy chłopcy.
Wyżej wymieniona drużyna zajęła IV miejsce w turnieju.