W dniu 28.11.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Finale Miejskim Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców. Skład drużyny: MAKSYMILIAN ZĄBEK, JAN GĄSKA, WOJCIECH WIECH, ZIÓŁKO DOMINIK, WIKTOR WÓJTOWICZ, MICHAŁ DYDO, KRZYSZTOF SMOLIŃSKI, JAKUB SURDEJ, MICHAŁ WÓJCIK, KAROL KAPINOS, HUBERT ŻELAZKO, MATEUSZ SARAMA, MICHAŁ KRĘŻEL.

Finał Miejski Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców rozegrano w hali sportowej SP11 w Mielcu. Wystąpiło w nim pięć najlepszych zespołów z eliminacji miejskich, a rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 6 – SP 2 [ 7:6],

2 mecz: SP 2 – SP 13[ 9:1].

3 mecz: SP 2 – SP 1 [ 4:1 mecz zaliczony z eliminacji],

4 mecz SP 2 – SP11 [ SP11 – awans bezpośredni].

Podsumowując powyższe wyniki, drużyna SP 2 zajęła II miejsce w rozgrywkach. Za zaangażowanie i walkę w każdym meczu na pochwałę zasługują wszyscy chłopcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *