W dniu 21.11.2018r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IWONY KAFEL brały udział w Finale Miejskim Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Skład drużyny:

KLAUDIA DURAK, LAURA PŁOTNIKIEWICZ, NINA PIECUCH, MARTA FĄFARA, KATARZYNA DUDEK, OLIWIA HARACZ, IZABELA MICHNO, WIKTORIA POGODA, ALICJA PARKOSZ, WIKTORIA RAJTAR.

W finale miejskim igrzysk dzieci w piłce ręcznej dziewcząt rozgrywanym w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 spotkało się trzy drużyny z mieleckich szkół podstawowych.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 11 – SP 2[ 2:1],

2 mecz: SP 2 – SP 13 [ 3:2].

Walka w każdym meczu była pasjonująca. Niestety nie udało się wygrać spotkania o pierwsze miejsce, choć sukces był bardzo blisko. Dziewczęta przegrywając spotkanie z SP11 tylko jedną bramką pokazały, że maja ogromny potencjał na przyszłość.

Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki.