W dniu 15.11.2017r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brały udział w FinaleMiejskim Igrzysk Dzieci  w Piłce Ręcznej Dziewcząt.
Skład drużyny: KINGA JAKOBUS [kapitan], MARTYNA MURAS, ZOFIA KRUPNIK, KLAUDIA DURAK, LAURA PŁOTNIKIEWICZ, NINA PIECUCH, JULIA MAZIARZ, KATARZYNA DUDEK, DOMINIKA KUŚNIERZ, OLIWIA HARACZ, HELENA HAJEC, JADWIGA PARTYKA, ALICJA PARKOSZ.

W finale miejskim igrzysk dzieci w piłce ręcznej dziewcząt rozgrywanym w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 spotkało się sześć drużyny z mieleckich szkół podstawowych, które zostały podzielone na dwie grupy po trzy drużyny. W pierwszej grupie znalazły się: SP 13, SP 6, SP 8, a w drugiej SP 11, SP 9 i SP 2.

Wyniki wszystkich spotkań przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 13 – SP 8[ 8:0], 2 mecz: SP 9 – SP 11 [ 2:3],

3 mecz: SP 6 – SP 8 [ 11:0], 4 mecz: SP 2 – SP 11 [ 7:4],

5 mecz: SP 13 – SP 6 [ 0:3], 6 mecz: SP 9 – SP 2 [ 1:2].

Nasza drużyna po wygranych dwóch meczach znalazła się w finale rozgrywek, gdzie spotkała się ze zwycięzcą grupy drugiej SP 6.Mecz zakończył się wynikiem [1:2]Po pasjonującej, pełnej emocji grze niestety nie udało się wygrać meczu i awansować do finału powiatowego. Choć było bardzo blisko sukcesu. Dziewczęta przegrała spotkanie tracąc tylko dwie bramki.

Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki, a w szczególności najmłodsza z drużyny, bramkarka JADWIGA PARTYKA i zdobywczyni największej ilości bramek kapitan drużyny KINGA JAKOBUS.