W dniu 02.12.2019r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką mgr IWONY KAFEL brały udział w Finale Miejskim Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Skład drużyny: MARTA FĄFARA, OLIWIA HARACZ, ALICJA PARKOSZ, KAROLINA TRZPIS, WERONIKA MADEJ, KATARZYNA KAPINOS, GABRIELA INCZEWSKA, JULIA WYRAZIK, KAMILA BOROŃ, NINA CHMIELOWIEC.

W finale miejskim w piłce ręcznej dziewcząt rozgrywanym w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 13 spotkały się cztery drużyny z mieleckich szkół podstawowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.

Wyniki spotkań Naszej drużyny przedstawiają się następująco:

1 mecz: SP 2 – SP 13[ 5:2],

2 mecz: SP 2 – SP 3[ 6:1],

3 mecz: SP 2 – SP 8[ 4:6].

Podsumowując powyższe wyniki, drużyna dziewcząt z SP 2 zajęła II miejsce, a niewiele zabrakło, żeby zdobyła awans do rozgrywek powiatowych.

Na brawa i gratulacje zasłużyły wszystkie zawodniczki, a na szczególne wyróżnienie ALICJA PARKOSZ, która rzuciła najwięcej bramek.