W dniu 27.03.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  pod opieką mgr MARCINA BASIAKA brali udział w Turnieju Piłki Ręcznej Enea Cup 2019. Skład drużyny: MICHAŁ KRĘŻEL,  BŁAŻEJ CIEBIERA, PAWEŁ SŁOMBA, JAKUB SURDEJ, PIOTR CISŁO, MICHAŁ WÓJCIK, DOMINIK ZIÓŁKO, JAKUB SURDEJ, WOJCIECH WIECH, MAKSYMILIAN ZĄBEK, KAROL KAPINOS, JAN GĄSKA, MATEUSZ SARAMA, WIKTOR WÓJTOWICZ.

Turniej Piłki Ręcznej „Enea Cup 2019” został zorganizowany przez SPR STAL MIELEC dla dwóch grup wiekowych – klas IV-V i klas VI-VII. Każda kategoria wiekowa będzie rozgrywać mecze systemem „każdy z każdym” . Młodsza grupa rozegrała swoje mecze 27 marca. Do turnieju zgłosiło się 19 drużyn, które podzielono na 4 grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie „D – mieleckiej” z pięcioma innymi drużynami z mieleckich szkół.

Wyniki spotkań naszej drużyny przedstawiają się następująco:

  • 1 mecz: SP 2 – SP 3[ 1:0],
  • 2 mecz: SP 1 – SP 2 [ 6:8],
  • 3 mecz: SP 2 – SP 8 [ 15:2],
  • 4 mecz: SP 2 – SP 7 [ 8:3],

Zgodnie z powyższymi wynikami nasza drużyna wygrała wszystkie cztery mecze i zajęła I MIEJSCE  w turnieju. Tym samym awansowała do kolejnego etapu rozgrywek Enea Cup.

Na brawa i gratulacje zasłużyła cała drużyna. A na  szczególne wyróżnienie : WIKTOR WÓJTOWICZ, MICHAŁ KRĘŻEL, WOJCIECH WIECH, JAN GĄSKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *