Nadszedł dzień, kiedy przyszło nam się pożegnać. Spędziliśmy razem trzy lata. Tu przeżywaliście radość z pierwszych sukcesów, uczyliście się czytać, pisać i liczyć. Tu znaleźliście swoich przyjaciół, wspólnie poznawaliście otaczający świat. Dziś właśnie kończy się pewien etap Waszego życia, teraz czekają Was nowi nauczyciele. Życie będzie stawiało przed wami nowe wyzwania, których rozwiązanie będzie coraz trudniejsze. Wierzymy, że będziecie powracać myślą do naszych wspólnych chwil, do spędzonych wspólnie lat. W życiu zawsze coś się kończy, a coś się zaczyna… Ale „ ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”…

Należą Wam się szczere gratulacje,

że tak dzielnie przeszliście

przez tę pierwszą edukację.

Życzymy Wam, żeby nigdy

nie opuszczało Was szczęście,

a udany start był zapowiedzią

wielu sukcesów w nauce.

>>> Prezentacja w formie pliku PDF: To już było- klasa I-III rok 2017-2020

>>> Prezentacja w formie pliku PowerPoint: To już było- klasa I-III rok 2017-2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

2 755 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress