19 maja uczniowie klasy 7c uczestniczyli w spotkaniu online ze swoimi rówieśnikami  ze szkoły ARSAKEIO JUNIOR HIGH SCHOOL OF THESSALONIKI z Grecji. Spotkanie odbyło się w ramach projektu eTwinning „All About Music!”, który uczniowie realizują pod opieką pani Katarzyny Pluty.

Uczniowie rozmawiali o swoich zainteresowaniach i preferencjach muzycznych, ulubionych piosenkarzach oraz utworach muzycznych. Uczniowie mieli również okazję dowiedzieć się więcej  o życiu szkolnym  w Grecji, a także jak ich koledzy i koleżanki spędzają swój wolny czas. Spotkanie było doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 595 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress