W kwietniu uczniowie klasy IVb, pod opieką p. Katarzyny Pluty zakończyli realizację międzynarodowego projektu eTwinning pt. „English Through Challenges”. Projekt trwał siedem miesięcy, od października do kwietnia. Naszymi partnerami byli uczniowie z Colegio Público Villas del Sequillo Urueña i Villabrágima w Hiszpanii.

W Polsce zdecydowana większość projektu realizowana była podczas zdalnego nauczania. Wyzwania pojawiały się przynajmniej raz w miesiącu i odnosiły się do materiału, który przerabiano na lekcjach języka angielskiego. W projekcie poprzez atrakcyjne i angażujące wyzwania, uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe, kreatywność, twórcze myślenie, umiejętność pracy w grupie, a także poznali bliżej kulturę i tradycje swoich rówieśników z Hiszpanii. Nasz projekt został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości w Hiszpanii.

Poniżej znajduje się krótki filmik podsumowujący nasz projekt „English Through Challenges”:

oraz opinie uczniów o projekcie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

3 081 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress